• biuro@smykawka.pl
  • 510 207 427

My dla smyka

Jesteś rodzicem. Mamą, tatą, babcią, dziadkiem, opiekunką…
Chcesz spędzić czas z dzieckiem: jednym, dwójką, trójką, siedmiorgiem… 🙂

Pakujesz pieluszki, jedzenie, ubranka, próbując znaleźć miejsce gdzie twoja pociecha miło spędzi czas, ty odpoczniesz i nikt nie będzie oponował, gdy malec będzie demonstrował rozpierającą go energię.

Nie musi tak być!

Poznaj miejsce, gdzie zrelaksujesz się przy kawie, twoje dziecko spędzi czas na zabawie, a my zadbamy o to, abyście czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Smykawka powstała z myślą o rodzicach i dzieciach. Tu maluchy mogą być sobą, zachowywać się swobodnie i poznawać świat. Pragnąc wspierać ich rozwój i zdolności opracowałyśmy różnorodne zajęcia, dzięki którym wspieramy ich rozwój psychofizyczny. Dzieci uczą się współpracy z innymi, otwierają się na nowe sytuacje, nowych ludzi.

Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego nasze stoliki mają okrągłe blaty, bez niebezpiecznych rogów, tapicerowane fotele, a gniazdka i kable zabezpieczone.

Nie muszą Państwo martwić się o posiłki. Dla najmłodszych są dania w słoiczkach, istnieje możliwość podgrzania mleka. Dla starszych dzieci i rodziców oferujemy wybór ciepłych napojów, soków, ciasta oraz przekąsek. Ze względu na naszych małych klientów szczególnie dbamy o jakość produktów. Mamy taką możliwość, ponieważ jedzenie powstaje w naszej kuchni. Uwzględniamy potrzeby dzieci nietolerujących niektórych produktów – w menu znajdziecie Państwo pozycje bezglutenowe oraz bezbiałkowe. Wyznajemy zasadę, że żywienie dziecka w początkowych latach życia wpływa na jego zdrowie jako dorosłego człowieka. Dlatego też nasze wypieki zawierają pełnoziarniste produkty, ograniczamy ilość cukru i nie stosujemy żadnych sztucznych dodatków. Krzesełka do karmienia oraz specjalne naczynia uatrakcyjnią dzieciom czas posiłku (zostały przecież oderwane od zabawy:))

Wspieramy mamy karmiące piersią, a także stosujące Baby Led Weaning.

Posiadamy kącik do przewijania wraz z niezbędnymi akcesoriami, a dla starszych dzieci, nakładkę na sedes, nocnik, a także podest pod umywalkę.

Specjalnie dla Państwa wydzieliliśmy miejsce na parking dla wózków. Mogą Państwo również delektować się kawą na zewnątrz, obserwując dziecko bawiące się w domku czy piaskownicy.

Nasza sala zabaw jest przeznaczona dla dzieci od 1 miesiąca życia. Już dla takich maluchów zorganizowaliśmy kącik ze specjalnie dla ich etapu rozwoju przeznaczonymi zabawkami oraz bujaczkiem. Starsze rodzeństwo może korzystać z niecodziennych zabawek oraz tablicy magnetycznej czy kredowej, rozwijać swoje pasje muzyczne, plastyczne, techniczne i wiele innych.

Drodzy Rodzice macie chwilę dla siebie! Możecie skorzystać z naszej biblioteczki, zapewniamy darmowy dostęp do wi-fi oraz atmosferę sprawiającą, że zwykłe popołudnie może stać się okazją do spędzenia wraz z dzieckiem wspaniałych chwil. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie, które sprawią, że nasza klubokawiarnia spełni jeszcze lepiej wasze oczekiwania. Twórzcie to miejsce z nami!
Poza salą zabaw, ofertą zajęciową i kawiarnią oferujemy również możliwość organizacji urodzin dziecięcych oraz innego rodzaju przyjęć rodzinnych.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wszelkie prawa zastrzeżone.